her gün üç dakikalık egzersiz yapmak sıkı bir popoya sahip olmanızı sağlayacaktır.

0
1267

Çalışın!

Her gün spor salonuna gitmek zorunda kalmadan sıkı kalçalara sahip olmak isteriz. Bazı kadınlar Kim Kardashian’ınki gibi bir popoya sahip olmak isterken, diğerleri Jennifer Lopez’in kalçalarını hayal eder. Neyse, sıkı kalçalara sahip olmak istiyorsanız bunun için çalışmanız gerekecek. Bununla birlikte, spor salonunda ağırlık çalışması yapmak zorunda değilsiniz, çünkü her gün üç dakika  sizi hedefe götürecektir.

Evde de yapabilirsiniz.

YouTuber Traci Steele bir videoda yapmanız gereken altı egzersizi paylaşıyor ve hepsi sadece 30 saniye sürüyor. Bu egzersizleri yapmak için spor salonuna da gitmek zorunda değilsiniz, evde yapabilirsiniz. Spor matı egzersizleri daha rahat hale getirmesine rağmen, hiçbir şeye ihtiyacınız yoktur. Bazı üç dakikalık egzersizlerin fazla bir etkisi olmadığını düşünebilirsiniz, ancak yanılıyorsunuz. Bu üç dakikadan sonra kalçalarınız yanıyormuş gibi hissedeceksiniz.

Bu egzersizleri her gün yapın ve çok yakında sonuçları görün. Ayrıca, kas kütlenizi oluşturmak için yeterli protein tükettiğinizden de emin olun.