Gülümsemeyi gençleştirmek için ipuçları

0
673

 

Yıllar boyunca dudaklarda hissedilir. Ancak daha genç bir ağza sahip olmak imkansız bir şey değildir, çünkü neyse ki ve her zaman söylediğimiz gibi, iyi kullanıldığında gülümsemeyi gençleştirmek için mükemmel bir otağımız olan makyaj var. Ve bunu nasıl yapmalısın? İşte size bunu elde etmek için bazı hileler veriyoruz.

Pürüzsüzlük

Yumuşaklık dudakların daha genç görünmesi için gereklidir. Onları nemlendirmek ve daha yumuşak hale getirmek için kakao, vazelin veya bazı dudak balsamı uygulamasına ek olarak , evde yapılabilecek başka bir ürün türünü hidrasyonda kazanmak da mümkündür. Bu karışım birkaç damla zeytinyağı ve şeker ile yapılır. Uygulaması, bir diş fırçası veya benzeri bir aletle haftada bir kez yapılır, böylece şeker pürüzleri pul pul dökülebilir ve yağ dudakları nemlendirir ve debesler. Ürünü iyi yaymak için dairesel hareketler yapılır.

Dudak koruyucuları

İnsanların yaşı da dudakların köşelerinde fark edilir. Bunu çözmek için iyi bir püf noktası, ağzını tanımlamak için ağzın köşelerini makyaj arka planıyla örtmektir. Kalemin yardımıyla, ağzınızı gençleştirmek için köşeleri artan inme ile yapabilirsiniz. Son dokunuş, bölgede parlaklık sağlamak ve alanın daha gölgeli olmasını önlemek için küçük bir clarito düzeltici ile olmalıdır.

Dikey Kırışıklıklar

Gençliği ağızda bırakan bir başka sorun da dikey kırışıklıklardır . Çözmenin hilesi, açık renkli rujlar ve saten yüzey kullanmaktır, böylece mümkün olduğunca doğal ve ağız sulu görünür. Koyu tonlardan ve mat renklerden kaçınmak her zaman tavsiye edilir.