Arkadaşlık Siteleri Dolandırıcı mı?

0
935
arkadaşlık siteleri
arkadaşlık siteleri

Her sene yaşamımızda yeni yeni deneyimlerle olgunluk kalitesini artıran kişisel gelişim yaşıyoruz.Yaş ilerledikçe edindiğimiz tecrübelerle birlikte bilgelik doluyoruz. Ne yazık ki, bu tecrübesizliklerin tecrübeye dönüşmesi bazı zamanlarda malesef olumsuz etkisizliği ile bize geliyor ve kimse bunu bize verdiği zarardan dolayı sevmiyor!

Her yıl binlerce kişi milyonlarca parasını ve zor kazanılmış varlığını bu tuzaklarla kurulan yollarda kayıp ederek tecrübesizliklerinin kurbanı olmaktadır.Kontür vurgunculuğu ile başlayıp terör üyesisin diye para yolmaya yönelik giden düzenbazların yaptığı vurgunculukta son zamanlarda bir de çoğu fake olan yalan dolan diyebileceğimiz düzmece arkadaşlık siteleri baş gösterdi.

Bir kıza yazcak aklı sıra zavallım ama tuzak içinde olduğunu bilmeden komik durumlara girerek kaşı tarafta genelde bir erkekle sohbet işlemi başlatmakta ve dolandırılmasına kadar sürecek bir sürece yol vermektedir.

Profillerde verilen bilgilerin geneli yalan yanlış olmasına rağmen arkadaşlık siteleri hâlâ son derece popüler ve sayılarıda gittikçe artarak devam etmektedir.Erkeklerin cinsel açlıklarını kendilerine fırsat bilen ve bunu kullanmaya çalışan arkadaşlık siteleri erkekleri çekmek için seksi kadın profilleri oluştururlar. Seksi iç giyimi ile, standardın biraz üstünde olan kadınların, isimleri yala beni, elle beni gibi cinsel arzu uyandıran nicklerdir.
Ücretsiz olsada kısa bir zamanda seni istiyorum. seni bekliyorum sohbetleri ile vip, gold, platin üyelikleri başlar ve para cepten çekilmeye başlar.Sonrası mı? bir bardak soğuk su…………….

Bir de jigolo arayan ve kendisinin bu yolla para kazanıp zengin ve oldukça iyi bir güzelle takılabileceğini zanneten hamsalaklar vardır. Bunlar tam bir hamsalaktır. Okey oynadığı kıllı göbekli Selim abisinin yanında görse ikiz kardeşi diyeceği kezbanlara “çok güzelsin, çok tatlısın,vuruldum sana. bittim sana” diye mesaj yazan arkadaşlar, hatunsuzluktan kör olmuş yada gözlüklüde olsa bulanık gören arkadaşlardır ve lütfen kendilerini çok hor görmeyelim, yazıktır …